Part Number: WR60X10220
Difficulty Icon: Normal
Normal
More than 30 minutes
puzzle
Not sure if this is the right part?
Check now
AZ00172132
Part Number: WR60X10220
Difficulty Icon: Normal
Normal
More than 30 minutes
Out of Stock
This item is no longer available. Please contact our customer service for more information
puzzle
Confirm the fit for your model
Find your model number and check it here to see if the part fits.
Description
WR60X10220 Refrigerator Condenser Fan Motor Replacement
Key Features
  • Model: WR60X10220
  • Electrical Specifications: 115V, 60Hz, 0.29A